| Whemilly a întrebat:

Salut,am nevoie de ajutorul vostru! Sora mea curind implineste 19 ani(31.05),vreau sa-i fac un video din poze, insa sa fie cam asa:un mesaj o poza si apoi iarasi mesaj...nu stiu ce sa-i scriu... vreau ceva mai special:( Ma ajutati de dragul unei fundite?
Ceva de genu:http://www.youtube.com/watch?v=jV6wmwC_v14
HELP!

Răspuns Câştigător
| Darkela a răspuns:

Buna. Sper ca nu e prea tarziu. Un cadou de genul acesta i-am facut si eu mamei mele de 8 Martie. Uite, iti dau cateva idei :
Spune-i :
-> Cat de fericita esti ca ai crescut alaturi de ea.

-> Cat de recunoscatoare ii este ca ti-a fost alaturi mereu, ca te-a iubit neconditionat si ti-a iertat greselile.

-> Cat de mult ii multumesti ca te-a invatat sa mergi pe drumul drept al vietii si te-a inzestrat cu vorbe de incurajare.

-> Cat de fericita si norocoasa si Binecuvantata esti ca o ai ca si sora.

-> Cat de mult o iubesti.Cat de mult o pretuiesti si nu ai inlocui-o niciodata, pentru nimic in lume.

-> Ca o vrei langa tine inca 101 de ani, sa te indrume si sa aiba grija de tine ca si cum ai fi ramas sora mai mica.
Multumeste-i pur si simplu ca a fost ca o a doua mama.

M-am gandit la sora mea cand am scris asta. Sper sa mai scrii si tu acolo ceva din inima pentru sora ta!

P.S - La multi ani! inca 101 de ani!

2 răspunsuri:
| sebby27 a răspuns:

Pai ai putea sa te raportezi la momentele petrecute cu ea (prima data cand v-ati vazut..ma rog-copilaria, prezentul si cum iti imaginezi viitorul alaturi de ea), sentimentele fata de ea, intamplari petrecute impreuna, greutati intampinate impreuna, s.a.m.d.

Bafta!winking

| musatsilvia a răspuns:

Ar fi frumos sa-i faci un videoclip cu melodiea ei preferata si cu poze cu cei pe care ea ii iubeste sau cu poze cu ea