| foamea a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutorul vostru, vreau sa citesc o literatura fantatica, dar nu de volum, astept variantele voastre.mersi.

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Mie mi-a placut mult o carte numita "slam" de nick hornbly (nu stiu exact daca asa se scrie)... da nu prea e fantastica... e despre un skater.

| Cryssbest a răspuns:

Cand citesti SF, e mai bine sa alegi cartile de calitate, oricate volume ar avea! Primele mele recomandari in acest domeniu sunt Clarke si Asimov!
Iti recomand o carticica micuta, dar incantatoare: Robert Belfiore - "Oul lui Zeltar"!
Daca iti place iarna, Christian Leourier - "Omul care ucise iarna" e ideala!