| AlexCătălin21 a întrebat:

Salut,am nevoie de ceva de genul ca un fel de ghid de preferinte,cu tot ce se poate,daca stiti,pentru ca de ceva timp incerc sa ma hotarasc pentru ca eu niciodata nu stiu nimic,de exemplu:ce culoare imi place,cu ce club tin,ce muzica ascult,ce tari prefer,ce filme prefer,ce navigator folosesc,ce marci imi plac,ce haine imi plac, etc.Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Lyanna a răspuns:

Cred ca la toate intrebarile astea numai tu poti sa-ti raspunzi.

| AlexCătălin21 explică (pentru Lyanna):

N-ai inteles intrebarea, eu ma refeream daca cineva are un site sau ceva cu un chestionar care sa ma intrebe cat mai multe lucruri ca sa am si eu odata preferintele mele.