| MyWorld256 a întrebat:

Am nevoie de un sfat... Deci un baiat a fost impreuna cu o fata si ei s-au despartit... Baiatul s-a combinat cu o fata, de care s-a despartit si s-a intors la fosta prietena. Fosta ce ar trebui sa faca sa fie din nou cu el sau nu?

Răspuns Câştigător
| Neuronul a răspuns:

Nu! Nu, nu şi categoric NU!

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Daca poate sa ierte si mai are incredere in el, de ce nu? Eventual o mai paraseste si a doua oara si atunci se lamureste ce fel de om e.

| Doub a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| gabriel87000 a răspuns:

Inseamna ca la baiat ii place sa jongleze cand cu una cand cu alta.iar daca fata e slabutza la minte nai cei face.bv baiatului cai merge cand cu una cand cu alta