| love96 a întrebat:

am nevoie de un sfat de la voi... acum aproximativ o luna baiatul cu care mi-am inceput viata sexuala s-a despartit de mine pentru ca eram cu un prieten la o cafea, dar nu eram doar noi doi ci mai multi.
in fine. dupa ce s-a terminat intre mine si acel baiat m-am combinat cu baiatul cu care iesisem la cafea... nai mai fusesem impreuna dar nu imi placuse de el cu toate ca lui ii placuse de mine, iar de ceva timp iar vorbeam si eram prieteni buni cu totate ca fiecare mai avea pe altcineva. ne-am combinat din nou si de data asta ma simteam super indragostita de el,,, si aveam si acei fluturasi in stomac care pentru mine erau ceva nou. insa dupa vreo 2 saptamani a inceput sa nu imi mai raspunda pe mess, la telefon si sa vorbim din ce in ce mai rar. spre deloc,,,
cu toate ca ii spusese unei din prietenele mele ca tine la mine si ca inca ma mai vrea in viata lui
intr-o seara am vazut ca avea o poza cu o tipa la avatar. si de atunci nu am mai vorbit. isa eu inca mai tin la el. si chiar am ajuns sa il visez noaptea. ce ar trebui sa fac? sa ii spun ce simt pentru el cu adevarat( tu toate ca atunci cand eram cu el ii spuneam cat de mult imi place). de data asta chiar nu stiu ce ar trebui sa fac. si am nevoie de un sfat! multumesc anticipat!:*:*

4 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Distructo are dreptate. Exista posibilitatea ca acel avatar sa fie pus doar pentru a se razbuna, pentru a te face geloasa. Daca el a crezut ca tu ai iesit cu acel baiat pentru ca il placi sau daca ai mai fost cu el...

Pentru a remedia problema asta te sfatuiesc sa vorbesti cu el. Sa-l itnrebi de ce se comporta asa. Spune-i ca inca il mai iubesti si ca il vrei inapoi, dar mai ales ca-ti pare rau ca l-ai facut sa se simta prost. Asta ar trebui sa-l faca sa isi revina putin.

| love96 explică (pentru LeontinAndrei):

Faza cu avatarul o facuse cel cu care iesisem la cafea. de primul chiar nu ma mai intereseaza. numai ca acea fata cu care avea poza la avatar e nou lui cucerire. si chiar nu il inteleg.

| LeontinAndrei a răspuns (pentru love96):

Ahaaaa... ok. Bun. Acum am inceput sa inteleg povestea. Nu-ti face griji. Daca a iesit cu tine la o cafea asta nu inseamna si ca vrea sa fiti impreuna. Nu te lasa dusa de val, desi daca stau si ma gandesc bine as spune ca acum vezi si tu prin ce a trecut fostul tau prieten de care spui ca nu-ti mai pasa. Good luck. O sa ai nevoie.

| critiannnnuu a răspuns:

Intreba-l ce-i cu dansul!,asa o sa-ti raspunda despre ce este vorba,aa,si crede-ma a pus poza aceea la avatar ca sa iti faca si el,ceea ce i-ai facut si tu lui, deci nu o iubeste, nu-ti fa griji, iti spun eu ca inca te mai iubeste, chiar foarte tare.succes in dragoste! :*