| dulceatza24 a întrebat:

Salut.Am nevoie de un text utilizind termenii:plante, lumina, fotosinteza, substante organice, substante nutritive.Astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna
Pe site sunt interzise temele!

| Esperança a răspuns:

In atentia elevilor/studentilor: Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului. (De ce procedam astfel | Mai multe informatii despre ce se accepta si ce nu pe TPU)

Nerespectarea a regulilor minimale de functionare a TPU.ro poate duce la stergerea conturilor.