| L0r3na a întrebat:

Salut happy Am nevoie din nou e ajutorul vostru`happyAm un proiect la logica, despre comunicarea nonverbala. mai exact tema este postura corpului+miscare...am cateva idei[imagini, power point, plansa.] dar cred ca nu e suficientbig grin Daca mai aveti idei, sau ati mai facut astfel de proiecte va rog sa ma ajutati:* dau fundabatting eyelashes >>Msssbig grin

1 răspuns:
| emilica95 a răspuns:

Cred ca power point e cea mai inspirata alegere, daca mai adaugi cateva randuri explicative pe care sa le citesti in timpul prezentarii va iesi foarte frumos. iti promit!