| Ani11 a întrebat:

Am niste intrebari in legatura cu Dragon City.
Cum se face Legendary Dragon sau Wind Dragon? Cum pot sa fac Petroleum Dragon pentru ca la breding nu ma lasa din apa si intuneric, sunt incopatibile. Si din ce pot sa fac Pure?
Ajutati-ma va roog.
DAU FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| DytzuDubstep a răspuns:

Combina gummy dragon + soccers dragon si o sa-ti iasa un legendar aleatoriu o data la 4 incercari big grin. funda?

| XK3nTX a răspuns (pentru DytzuDubstep):

Ce habitat trebuie la wind dragon?

| ilies123 a răspuns (pentru XK3nTX):

Legendar

12 răspunsuri:
| noink a răspuns:

Aici am clacat si eu in joc. MA rog...

| georgianastefi a răspuns:

Salut. Ca sa faci Pure dragon simplu poti sa il faci asa: -Mirror+Mirror= Pure -Mirror+ Wind= Pure -Legendar+ Crystal=Pure Ca sa faci dragoni Legendari trebuie sa urmezi acesti pasi: 1. cupleaza Soccer Dragon+ Gummy Dragon= Crystal 2. cupleaza Armadilo Fire Dragon+ Cool Fire Dragons= Wind sau Mirror nu mai stiu. Asta e tot sper ca te-am putut ajuta

| DiAbLo075428 a răspuns:

Ai nevoie de ultra breding tree si lvl 20 la amandoi dragoni coll fire+socer si iasa legendar si crystal coll fire+gummy=wind sau mirror

| DiAbLo075428 a răspuns:

Crystal+legend sau wind+mirror =pure

| Mihai_Popescu_2000 a răspuns:

Pune blizzard cu zombie dragon si iti iese petroleum! funda? poate te ajuta

| Alexaforyou a răspuns:

Hey..1.Alege categoria corecta cand pui o intrebare.Bine,mersi.2.Pentru intrebarea ta nu am un raspuns exact ..Nush eu am avut decat o corecie.|Scuze de deranjul infect|..PA!

| Ani11 explică (pentru Alexaforyou):

Aham. Se vede ca tu nu esti prea prietenoasa. laughing

| alex142003 a răspuns:

Armadilo + socer

| ilies123 a răspuns:

Pure dragon faci din doi legendari la fel sau daca nu ai din gummy + dandelion mie asa mi-a esit

| Avadanoaie_Claudiu_1998 a răspuns:

Este foarte imoresionat de dragon citi