| FuCkMAn a întrebat:

Am niste ochelari de soare Carrera si vreau sa stiu daca este o firma buna si cunoscuta de ochelari sau daca este la fel de buna ca ray ban

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da,este o firma la fel de cunoscuta ca ray ban,lotus sau de ce nu persol.iar pretul sa stii ca sunt modele care sunt mai scumpe ca unele de la ray ban,acum nu stiu cat de cunoscut este acest brand in Romania pentru ca in spania, Italia, Germania este destul de cunoscut. funda?

1 răspuns:
| FuCkMAn explică:

Thx.Imi poti spune te rog cum imi dau seama daca este fake sau original? votbig grinms anticipat