| FuCkMAn a întrebat:

Am niste ochelari de soare Carrera si vreau sa stiu daca este o firma buna si cunoscuta de ochelari sau daca este la fel de buna ca ray ban.Si cum fac diferenta intre original si fake? Dau funda si votbig grin

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi incepan de la rama te uiti cum este scris,daca este scris si gravat ma refer are asa putin bazorelief sunt originali,daca pi chestiile alea de plastic care sesprijuina de nas este gravata firma la fel sunt originali, pretul la fel, calitataea lor nu stiu sunt multe de observat care nu se pot spune decat daca vad ochelarii.a si uitasem daca tii pui la ochi si dupa un anumit timp te simti obosit nu falsi pentru ca cei originali contin ceva in compozitia lentilelor care nu te obosesc. funda?