| sticks_2956 a întrebat:

happyAm o curiozitate micahee hee. In vara ma uitam la emisiunea lui Catalin Botezatu(cea in care se presupunea ca isi alege "aleasa inimii"laughing)si, la sfarsit alegerea lui a fost Violeta(daca bine imi aduc amintethinking). Dar dupa ce s-a intamplat? S-au despartit? nu am mai auzit nimic de ei! Zicea la un moment-dat ca vrea sa o lanseze! Relatia lor mai tine sau toata emisiunea a fost un mare fakestraight face?

3 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

A fost un mare fake doar ca sa faca Antena 1 bani si Bote la fel.Ea se intalneste cu Catalin si apare si la tv dar mai rar(si la prezentarile lu Bote)

| Andrutsa15 a răspuns:

Eu cred ca a fost un fake. n-am mai auzit nimic despre ei. doar atunci la inceput cateva zile... pe urma gata. magia a disparut( o minune tine doar trebuie zile) Nu stiu ce sa cred. Am auzit ca, Catalin a fost platit pentru a participa la emisiune.

| Kid_2271 a răspuns:

Pai exact cum zici tu "un mare fake " dar o face "cunoscuta" ca si pe Bianca laughing)