| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o întrebare, am avut o relație și mi-a recunoscut ca la un timp a cunoscut o fata și mi-a zis și vrea sa aștepte dacă este sigur ca este ea. Dacă cumva este o zis ca ma lasă și sa fim prieteni cei mai buni dacă nu este ne continuăm relația cum era. Mi-a zis ca este o decizie grea. Intrebarea este dacă ar fi as putea cum va sa sabotez ca sa nu fie împreună? Sincer eu chiar o iubesc foarte mult și ea pe mine și nu vreau s-o pierd, țin foarte mult la ea.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă dta traduci din limba ta maternă și aceasta nu este limba română, ar trebui să te ajute cineva să rescrii această întrebare căci nu se înțelege mare lucru din ea.

| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, tu stii sa scrii romaneste?
Daca da, pune mana si re-scrie mesajul asta, ca l-ai scris cu picioarele, nu cu capul si nu se intelege nimic!

| Raven a răspuns:

N-am înțeles eu chiar tot ce scrii dar, dacă prietena ta încearcă să-și dea seama dacă e atrasă de femei, n-ai ce să faci ca să-i sabotezi experiența asta. Ori încearcă să-și dea seama dacă cealaltă tipă e lesbi? Oricum, mai bine nu te bagi, să nu-ți explodeze în față încercarea de sabotaj și s-o pierzi oricum.

| Andreeush a răspuns:

Dacă te-ar fi iubit și ea pe tine atunci nu s-ar gândi la altcineva.
Las-o în pace și mai treci pe la școală.

| Mynameis93 a răspuns:

Din câte am înțeles, și am stat ceva să descifrez, tipa e lesbi. Nu poți face nimic, e alegerea ei ce simte și ce face