| Razwy123 a întrebat:

Am si eu o intrebare...sunt calsa a 8-a si am o iubita care e cu mine in clasa, suntem impreuna de pe la inceputul clasei a 7-a.
Si acum la sfarsitul clasei a 8-a o sa mergem fiecarea alt liceu(cred ca putem intra si la acelasi liceu)
Problema e ca m-am atasat foarte mult de ea si ea de mine,pot spune cu usurinta ca o iubesc.
Si am o senzatie de panica pentru ca o sa o pierd cand se termina anul scolar...i-am spus si ei si nici ea nu vrea sa punem capat relatiei.
Si intrebarea este cum sa continuam...i-am spus si ca s-ar putea sa se indragosteasca de altcineva si ea spune ca nu, si chiar mi-ar parea rau sa ne despartim dupa 1 an si ceva de relatiecrying
Un sfat ceva?
Funda

Răspuns Câştigător
| loveM a răspuns:

Pai daca chiar va iubiti atunci o sa continuati si dupa ce intrati la liceu, de fapt, atunci o sa vedeti daca chiar va iubiti sau doar sunteti atrasi unul de altul sau obisnuiti.
eu zic ca ati putea sa continuati relatia si la liceu, daca aveti incredere unul in celalalt, va puteti vedea in week-end. totusi e posibil ca la liceu sa nu aveti acelasi program, poate unul din voi o sa faca dupa-masa si atunci o sa fie mai naspa cu intalnitul.

3 răspunsuri:
| Razwy123 explică:

Am intrat de curiozitate pe TPU si am vazut intrebarea asta in contul meu si vreau sa ii dau dreptate lui "loveM" si acum sunt cu ea avem 3 anilaughing)

| Chiriac_Ionel_1972 a răspuns:

Pai puteti chilulii de la ore ca sa puteti sta impreuna cu scuze penibile de genu:trebuie sa stau cu verii mei mai mici si nu mai stiu ce BAFTA va pup

| lovegirl15 a răspuns (pentru Chiriac_Ionel_1972):

Foarte frumos, incurajeaza-i sa chiuleasca. Asta nu-i o solutie.