| Theo789 a întrebat:

Am o intrebare, am o iubita care este din clasa mea si cel mai bun prieten care este tot si el din aceeasi clasa ca mine.Cand i-am spus ca acea colega e iubita mea nu i-a venit sa creada si s-a purtat foarte ciudat. Timp de 3-4 zile s-au tot jucat si au vorbit pe apeluri vocale fara mine.Acum cateva zile,eu impreuna cu iubita mea,ne jucam un joc, iar noi trebuia sa ne numim caracterele.
Am spus o lista de nume amuzante la care am ras amandoi, dar apoi si-a numit caracterul dupa numele prietenului meu cel mai bun.
Daca ma inseala de fapt cu prietenul meu? Sunt ingrijorat, nu vreau sa-mi pierd nici prietenul, nici iubita.
Voi ce credeți?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E cam ciudată situația într-adevăr... încearcă să „investighezi" mai de aproape să vezi ce se petrece

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poate ca ei se placeau de dinainte sau aveau deja o relatie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vă jucați.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E o joaca... Nu ai ce sa ii faci. Ma bucur insa ca tu esti asa big grin

Vorbeste cu ea, ii zici ca te deranjeaza acest lucru si ai vrea sa iti zica exact la ce se gandeste. Nu trebuie sa stai cu ea daca nu iti place acest lucru. Vin ele altele dupa oricum.

| Andreeush a răspuns:

Ce fel de relație aveți dacă nu comunicați?

| Theo789 explică (pentru Andreeush):

Ea mi-a zis ca nu are nimic comun cu el si ca nici nu vorbesc, dar din ce vad fix asta fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că prietenul tău consideră că tu şi iubita ta sunteţi diferiţi într-un fel anume unul faţă de celălalt şi de aceea când i-ai mărturisit că e iubita ta, lui nu i-a venit să creadă. Poate că nu şi-a imaginat niciodată o posibilă relaţie între voi 2.
Despre acele joculeţe pe care le fac ei, ce să zic, poate vor să te facă gelos sau să-ţi testeze reacţiile.