| efimash a întrebat:

Salut am o intrebare daca am o ghira de 5 kg si in fiecare zi o ridic de 500 de ori in cit timp poate sa-mi creasca musculatura

Răspuns Câştigător
| piktor a răspuns:

Serios? chiar de 500 ori?
asa o sa ridici mult si prost.

eventual 3 serii de cate 15. si fa`le incet de tot ca sa lucreze muscii
dupa ce termini o serie asteapta 1-2 minute si incepe alta

apoi faci o zi pauza si faci iarasi. muschii au nevoie sa se refaca

eventual luni poti sa face biceps si triceps si amrti piept(ridici greutatea in sus stand culcat pe spate), si le alternezi

1 răspuns:
| vlaaddd a răspuns:

Ghira = gantera?

Faci degeaba 500 in fiecare zi.
Fa-ti un program.

Daca vrei sa iti creasca masa musculara incredibil de repede ia-ti steroizi, altfel trebuie sa astepti.