| NubleReapper a întrebat:

Salut,am o intrebare mai retardata dar cum pot sa imi cresc tupeul?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intr-adevar, intrebarea ta este "retardata"!

Tupeul nu se creste, dar se poate creste increderea in tine, fara de care esti un las si fricos, temandu-te de tot si toate.
Lipsa cunostintelor de orice natura, duce de obicei la lipsa increderii in tine.
Pune mana si invata, sa rupi cartea, sa le arati tuturor cat de bun poti fii si atunci, nu ai nevoie de tupeu, increderea ta va fi de 110%.

| asdfq a răspuns:

Il uzi, ii dai ingrasamant, il tii la soare si ii spui povesti