| Nuconteaza11191 a întrebat:

Am o întrebare și am nevoie de răspunsuri serioase pentru ca sunt îngrijorat. Deci, nu știu sigur si de asta vreau sa întreb și sa văd păreri. De ceva timp sunt îngrijorat despre ce se întâmpla cu partea mea intimă (penisul). Nu înțeleg de ce la unii băieți de vârsta mea (15 ani) deja le-a ieșit capul afara de la penis dacă înțelegeți la ce ma refer. Pana acum am crezut ca asta se întâmpla când faci prima data sex, dar am citit pe net și am aflat ca ar trebui sa se întâmple de la sine și dacă nu se întâmpla ar trebui sa văd un doctor, deci, vreau sa știu ce ar trebui sa fac sau dacă ar trebui sa ma îngrijorez. Mulțumesc

1 răspuns:
| Aj7fownzbx17138277 a răspuns:

Stai liniștit poate ai ieșit la pubertate mai greu, nu trebuie sa te sperii încearcă să te masturbezi mai des ca sa poți să ți-o... la maxim laughing)) scuze de exprimare!