| Capi a întrebat:

Salut am o mare problema mi-am facut un server metin2 si ca sa fac un event ox sau sa traduc ceva imi cere sa intru in filezila si eu nu aam fost am pe pc serverul add boss_capi cine ma poate ajuta

1 răspuns:
| Dureex a răspuns:

Pai mane ai nevoie de filezila ca acolo alegi intrebarile etc de acolo poti schimba valoarea de atac a unei arma sau aparare a unei armuri funda? daca mai ai nev de staf da-mi pm la id de mes rosinica70!