| FlacaraS a întrebat:

Salut.
Am o mică problemă, de ceva timp îmi sacadează ecranul laptop-ului. Trebuie să-l mişc vreo 5 minute până să găsesc o poziţie în care să n-am probleme, însă dupa câteva minute începe iarăşi să sacadeze.
Am auzit că ar trebui să reinstalez placa video. Nu ştiu ce placă video ar trebui să instalez, nu mă prea pricep, dacă mi-aţi putea da un link cu o driver bun pentru placa mea aş rămâne recunoscător.
Uitaţi şi o poză: http://postimg.org/image/j39zdc393/

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

NU este de la placa video! Trebuie sa-l duci imediat la un service si poate se mai poate salva, altfel va trebui sa schimbi ecranul! Bafta!