| Urucu_Laurentiu_1999 a întrebat:

am o nedumerire... m-am inregistrat astazi cu telefonul cantand o melodie,dar cand ascult inregistrarea vocea e mai naspa decat atunci cand ma aud in timp ce cant. voce am, merg la ore de canto. asa se aude vocea mea cum o aud eu pe inregistrare sau e din cauza telefonului sau calitatea inregistrarii?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Daca nu ai avut un microfon profesional este normal sa iti auzi vocea schimbata. De fapt aia nici nu e vocea ta. Este doar o reproducere prost facuta.

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Pe inregistrari, vocea nu e ca in realitate.

| Madesz a răspuns:

E din cauza telefonului.

| Eduard2701 a răspuns:

Nimeni nu te poate auzi cum te auzi tu dar nu ai sigur vocea ca pe înregistrare, şi eu am crezut la fel.