| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o pagina de ponturi pentru pariuri sportive cu un prieten http://www.facebook.com/Arenapariurilor?ref=hl, cum am putea sa strangem mai multe like-uri sau sa ne facem cunoscuti? Daca vreti puteti sa dati si voi cate un like la asta :)

3 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Pai reclama pe google, dai share la pagina, adauga cati mai multi prieteni pe pagina happy
Eu am dat like

| OFetitsaRoz a răspuns:

Eu am pagina de 207likes... daca vr iti fac pub1 zi si imi aduci 2 likes...3 likes pub+o poza 4 likes pub+2pozehappy sau add bbby. xd12 si mai negociemblushing

| Exposito1 a răspuns:

Multumesc celor care au dat like si iti dau add imediat happy