| bubulina989 a întrebat:

Salut am o problema am avut un prieten si i-am sters id ca mereu ma enerva.si acum nu mai este in lista meea de mess. dar mereu cand intru pe vizibil. hop si el.eu i-am sters id dar daca ai dau ignore ce se intampla? vreau sa nu ma mai caute., sa vada ca sunt online, vreau sa dispara, cum ma sterg din lista lui de prieteni? daca ai dau ignore va fi ignore mereu? asta as vreea x_x :p sa nu mai ma aiba in lista lui de prieteni va rog am urgenta nevoiie de voii. ofer fundita + vot

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai ii dai ignore si nu o sa te mai vada nici online nici nimic.
Si daca intr-o zi vrei sa-l bagi inapoi sa stii ca merge.
Puphappy

1 răspuns:
| Roscataaa a răspuns:

Paii stergel si dai ignorehappy!
sperr sa itii fie de foll:*
ca asa si o prt a facut si numaii vedeaa daca e on sau nu happy