| Kaoru a întrebat:

Salut, am o problema, cred ca ieri m-a tras curentul si de atunci ma doare toata partea dreapta a fetei, urechea, maselele de pe partea dreapta si in gat.Nu sunt chiar sigura ca este din cauza curentului. Ce pot sa fac? Mama mi-a dat niste paracetamol, dar nu cred ca este de ajuns, avand in vedere ca a trecut ceva vreme de cand am luat pastila si durerea persista. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Mewy a răspuns:

Poti sa iti pui un betisor de urece in ureche pe partea care te doare sau o tigara
mama mea asa facea cand avea curenthappy

1 răspuns:
| Tabuuu a răspuns:

Daca ai curent puneti vata in uechea de pe partea care te doare...sau fa un corn din ziare pne-til in urechea care de doare si da-i foc sau daca nu mai ramane faa cu tigara