| rap4us a întrebat:

Am o problema cu Internetul. De multe ori, cand apas pe ecran, apas pe un scris sau vreau sa opresc un videoclip imi apare in plus un site de publicitate. Cum pot dezactiva optiunea asta ca inainte nu imi apareau site-uri suplimentare. FUNDA!

1 răspuns:
| Adrian_Bârea_1996 a răspuns:

Nu se poate. Aceste reclame sunt puse de proprietarii site-urilor pentru a face bani, pentru fiecare accesare la reclama respectiva ei primesc bani. Pe unele site-uri, daca nu chiar pe toate, dupa ce ai apasat odata pe ecran nu o sa iti mai apara si a 2 a oara.