| AliBal a întrebat:

De ce mi' se activeaza automat difuzorul cand apelez pe cineva dar nu imi apare pe ecran ca activat? trebuie sa apas eu, pe urma sa apas pentru a-l dezactiva, ca mai apoi sa se auda normal in casca...

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti a doua persoana care pune intrebarea asta, vezi la setari, o resetare

| AliBal explică (pentru RAY):

Nu stiu unde ai mai vazut intrebarea asta....eu am dat un search pe google si nu am gasit nimic similar... daca cineva a mai patit astfel si poate sa imi raspuna, ii multumesc!