| Camelusa a întrebat:

am o problema destul de mare, urmeaza sa am o intalnire in oras cu un prieten si nu stiu cum sa ma descurc as vrea sa stiu cum sa ma imbrac, cum sa-mi fac parul, despre ce sa vorbi, adica sa nu devin plictisitoare ..chiar imi doresc sa iasa bine! as dori niste sfaturi din partea voastra! cele mai bune primesc FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu te mai stresa atât. Îmbracă'te cum obişnuieşti, nu exagera. Părul poţi să'l laşi defăcut, de exemplu. Despre ce să vorbeşti, păi încearcă să atingi subiecte care'i trezesc interesul, genul de muzică favorită, filme, chestii de genul.
Baftă.