| CosminMOTORBIKE a întrebat:

Salut, am o problema la inot, deci cand incerc sa intot nu inaintez dar ma si scufund, de ce? Adica sa zicem la strand, dau din maini din picioare, adica nu dau cum mas ineca, dau normal, dar nu inaintez si ma scufund! Care ar fi problema, funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cum explici tu, inseamna ca nu stii sa inoti deloc.
te sfatuiesc sa mergi la bazin sa-ti iei niste ore de inot, pentru ca mai ai pana vei invata a inota.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stapanesti tehnica corecta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere ajutorul cuiva, priveste la respectivul(a) cum inoata si incearca sa-i copiezi miscarile.

Răspuns utilizator avertizat