| ioana_9061 a întrebat:

Am o problema. Poate ma puteti ajuta cumva.Am cautat cateva melodi pentru sfarsit de clasa a8a si am gasit pe net o melodie.As vrea sa o cantam la sfarsit de an da probema este ca nu stiu versurile. Le-am cautat dar nu la-am gasit. Poate le stiti voi si ma puteti ajuta http://www.youtube.com/watch?v=sLqIZPJNOiE.Char am nevoie de versuri ador melodia. Dau fundita.

2 răspunsuri:
| ndddiana a răspuns:

Asta era o piesa plagiata sa zic asa.intelegi u laughing
piesa se num Coji de portocala.
versurile sunt puse de ei.happy
good luck:X

| StaceyG a răspuns:

Eu cred ca nu iti mai trebuie...
dar imi place piesa insa versurile ti le zic pe mess da-mi addtonguetonguetongue