| Alex_Christy_1996 a întrebat:

Am o problema... Sunt pe Clasa a XII-a, am avut pe primul semestru 38 de absente, acum pe al 2-lea am 40 ( le voi motiva in 2 zile pe toate ), dar Diriginta spune ca absentele de pe primul semestru se aduna cu cele de pe acesta ( la 40 am inteles ca esti exmatriculat, bineinteles nu din prima, mai ai timp sa le motivezi, rezolvi tu cu diriginta, etc.). De curiozitate, este oare adevarat, a mai patit cineva la fel? Multumesc anticipat, astept raspunsuri din propria experienta.

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Nu vere noi stateam la scoala, gangstereala nu motiveaza absente.