| Clausdfghj a întrebat:

Am o surioara care vrea sa isi ia un webkinz da' mama nu vrea sa ii ia. Puteti sa imi dati un cont da' sa nu fie animalut de proba.Va rog. Daca aveti sa imi dati adaugati-ma la adresa de email dita 794.happy

1 răspuns:
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Fai cont de proba pentru ca te tine o gramada sora mea il are din 2011 de pe la inceputu veri si inca ii merge dar intr-adevar e cam naspa pentru ca nu poti sa beneficiezi de toate chesti din cate mi.a zis ea