| AnemonaP a întrebat:

As vrea un sfat, am cont pe webkinz si un animalut si i-am facut 4 camere si o gradina, o sa-mi i-au alt webkinz si as vrea cumva sa le sterg ca sa i-au o camera mare pentru amandoi ce sf puteti sa-mi dati?

2 răspunsuri:
| Deerpinaaaa a răspuns:

Camerele nu se pot sterge dar poti sa mai faci bani si sa cumperi alta camera. Asa am facut si eu exact asa. Poti in camerele mici sa faci camere de schimbat hainele sau poti sa pui alt ceva in ele.

| レクス a răspuns:

Nu se poate, insa daca tot spui ca ai multe camere si o sa ai 2 animaluti pufosi, poti sa zici ca una dintre camere e "Camera de joaca", poti sa faci o camera numai si numai cu haine! Iar doua dintre acelea sa fie camerele celor 2.big grin Incearca sa le faci camerele diferite unul de celalalt.Sa le faci personalitati diferite.big grin