| Gabytză2233 a întrebat:

Am observat pe Snapchat unele persoane îmi trimit Snap dar peste acel Snap(să zicem un fundal negru) puneau și alte poze din galerie. Cine îmi poate explica cum să fac și eu lucrul ăsta?

Răspuns Câştigător
| Ivanescucristina a răspuns:

Setezi poza din galerie, o editezi și o trimiti. asa se procedează... Sper ca te-am ajutat kiss kiss kiss

| Gabytză2233 explică (pentru Ivanescucristina):

Dar dacă fac așa, poza se trimite ca și mesaj, nu ca Snap. Oricum mulțumesc.

| Ivanescucristina a răspuns (pentru Gabytză2233):

Ba asa se trimiteau ca snap acum cateva luni... tineam si eu zilele vietii?