| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Am picat traseul de 2 ori.
Deja am investit o gramada de bani si timp pentru a obtine permisul de conducere si imi doresc asta foarte mult.
Prima data am fost picat pentru acumulare puncte (de 4 ori am uitat sa dau semnalizare iesire din sens) am condus cele aproximativ 30 minute, 2 parcari, mersul inapoi si manevra din 3)
Iar acum a doua oara am condus aproximativ 25 minute, am facut tot asa 2 parcari + mers inapoi si pe final la 50m de parcare(Mi-a zis si politistul "vezi. daca n-ai vrut astazi permisu`, asta e.") n-am acordat la o masina prioritate in sens. Am fost foarte dezamagit de fiecare data si sunt foarte pesimist, am impresia ca nu o sa pot sa imi iau permisul niciodata.De condus nu conduc rau, ma descurc chiar bine(atentia a fost si problema de fiecare data.)
Imi mai tremura din cand in cand piciorul pe ambreiaj(de la emotii), dar nu-i asa mare problema, ma descurc.
Vreau sa stiu ce imi puteti recomanda sa fiu tot mai atent sau ce sa fac..ca dupa ce l-ai luat o sa te obisnuiesti cu tot, dar pana atunci... e urat.
Va multumesc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare nu ai prea invatat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci cu un instructor traseul de examen.