| AlexisAlexx a întrebat:

Ieri am avut examenul auto, am condus 24 de minute si pe final politistul m-a pus sa fac intoarcerea din 3 miscari si cand sa plec de pe loc am uitat sa ma asigur inca o data din dreapta, ma concentrasem mai mult sa virez si mi-a pus frana ca de ce nu ma uit daca venea masina si uite asa am picat examenul in ultimul minut. Terminam manevra aia si gata, imi dadea permisul. Sunt dezamagita de mine ca nu m-am concentrat si ca am gafat-o chiar pe final. Imi asum, chiar am gresit dar nu stiu, ma simt ca ultima proasta.
Stiti ceva pe baza de plante sau pastile de emotii ca data viitoare sa ma concentrez asa cum trebuie?

1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

Si eu am picat prima oară. Si luasem sedatif pc cică sa ma calmez. De unde, ca nici n am eliberat frâna de mână cand am plecat, nici nu mi-am pus centura laughing) eu am fost ultima proasta. Eram super emoționată si pastilele pot sa zic ca nu m au ajutat deloc. A doua oara nu am mai luat nimic si l-am luat doar cu 6 p. Totul tine de tine, lasa emoțiile la o parte si nu te gândi că e un polițist în dreapta