| Mihai201200 a întrebat:

Am posibilitatea sa ma mut intr-un liceu cu ultima medie 9.10, dar eu sunt intr-un liceu cu media 8. Nu stiu daca sa ma mut in acel liceu, daca as putea face fata cerintelor de acolo. Mi-e ca o sa raman corigent, cine stie... Eu am absolvit clasa a VIII-a cu medie 8.80...Cei de acolo au absolvit cu media in jur de 9.50. Ce ziceti sa ma mut sau nu?

1 răspuns:
| georgina18 a răspuns:

Asta depinde de tine. ca sa ajungi indeva departe trebuie sa fii la un liceu bun iar in continuare la facultate. trebuie sa ii dai o sansa vietii tale daca nu stii cum e acolo du-te incearca si o sa vezi daca iti place. incercarea moarte nu are! :]