| SerjVjh a întrebat:

Am ramas repetent in clasa a 9a. Parintii mei nu stiu inca. Maine tata o sa mearga la liceu pentru ca vrea sa ma transfera, implicit va afla ca am ramas repetent si ca am mintit atata. Cum pot sa fac sa nu afle? sau ce sa fac daca afla?

Răspuns Câştigător
| liliacALB a răspuns:

Ha ha ha. iti vei aminti asta si vei rade cu mare pofta cu amicii peste ani buni. Capul sus, ai comis-o, asta este! Se putea si mai rau! Nu e nimeni bolnav, accidentat, jefuit, nu a luat foc nici o casa. Ia-l binisor si spune-i adevarul. Vei creste in ochii tai in primul rand. E mai bine sa afle cat mai devreme. Curaj!

2 răspunsuri:
| Anonimul122 a răspuns:

Eu ma acesi probema am uita sa ma duc la corijari si, na am ramas, oricum i-am spus ca doar nute te omoara, pune si tu fata in pamant si gata iti trece, cu a zis si colegul liliacALB sti uneori minciunai buna da sti so folosesti, tu prietene ai ramas dar ai un dar darul de a minti big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin sa ai o zi buna

| TheBlackAce a răspuns:

Ii spui ca ti s-a parut prea grea materia si ca nu ai vrut sa ii spui ca iti placeau colegii laughing. Bafta