| batman667 a întrebat:

Daca am ramas repetent in clasa a 9-ama pot transfera la alt liceu? sad

Răspuns Câştigător
| andre3ea_1248 a răspuns:

Da,sigur ca poti. poti sa te transferi la ce liceu vrei u, unde iti place, insa eu iti urez multa bafta in noul an si sper sa nu mai ramai inca o datahappy

4 răspunsuri:
| Escape a răspuns:

Da... dar tot clasa a9a o vei facelaughing

| andre3ea_1248 a răspuns:

Pai mai intai de toate trebuie sa te duci la secretariatul liceului si sa intrebi ce trebuie sa afci ca sa te transferi.acolo vei fi foarte informat...

| maryngeorge a răspuns:

Da te poti muta la alt liceu nu are nicio problema dar tot a 9 vei fi big grin

| batman667 explică:

Si care ar fi pastii care trebuiesc urmati pentru a ma transfera? Stima