| ForeverWarrior a întrebat:

Salut.Am sa pun intrebarea asta fetelor.Eu as vrea sa fac un canal de youtube dedicat fetelor.Am in plan sa fac mai multe canale, dar unul va fi dedicat fetelor.Acolo fetele ma vor putea intreba despre perceptia mea asupra unor lucruri in calitate de baiat si tot felul de probleme si eu voi face videouri pe tema asta.Ce parere aveti de ideea asta? P.S. ca informatie am aproape 19 ani

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În această seară am dat de întrebarea ta de nu știu câte ori, nu te mai potolești?
Pa, pa.