| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am Samsung star 3 si am o problem nu pot instala jocuri mai mari de 1mb imi zice asa,, Eroare java. Dimensiune fisier prea mare.Am card de 4gb.Ce sa fac.Am vazut ca pentru unele telefoane este un cod.Dau funda pentru cine ma ajuta sa rezolv

3 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Telefonul tau nu le suporta.
Nu poti face nimic.

| RainboyDash a răspuns:

Telefonul nu le poate accepta

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Incearca sa instalezi jocul pe card sau sa iti elimini din obiectele ce nu iti trebuiesc din memoria telefonului am vazut ca are 20 de mb liberi din care cred ca vreo 10 mb sunt ocupati de sunete si imagini deci iti raman aproximativ 10mb vezi tu cum faci sa stergi ce poti de pe acolo, baftahappy