| BigDaddy a întrebat:

Salut.Jocurile Angry Birds, Fruit Ninja, Temple Run merg pe telefoane fara android.Pentru ca am vazut la cineva ca juca pe Samsung Corby 2 angry birds.Eu am Samsung star 3. Daca merge dati-mi si mie link pentru joc.Si mai am o problema de ce nu pot instala jocuri mai mare de 1 mb, am card 4gb.Am memorie in telefon si in card. Orce joc mai mare 1 mb imi da eroare,, dimensiune fisier prea mare" ce sa fac.Mi se pare ridicol adica aveam un telefon de 4 ani si pe ala mergeau si joci de 5 mb si pe asta din 2012 nu merg jocuri mai mari de 1mb.Dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Constantin_Mihai_1998 a răspuns:

Salut si eu am avut pe fostul telefon (LG gs290) jocurile fruit ninja si angry birds (temple run nu cred ca merge fara android). Le-am luat de pe:
http://gallery.mobile9.com/f/1912577/?ref=4025 FRUIT NINJA
si
http://gallery.mobile9.com/f/2811575/?ref=4025 ANGRY BIRDS
Sper ca te-am ajutat. :)

1 răspuns:
| Ovydiw a răspuns:

Da, merge si pe telefoane fara android.
Eu am un LG KP501Cookie si imi merg.
Adevarat ca nu se vede si nu se joaca asa frumos insa mergebig grin