| anonnim7 a întrebat:

SALUT!
am si eu 2 intrebari: vreau sa imi incep viata sexuala si nu stiu ce prezervative sa cumpar adica nu le stiu marimile... si marimea penisului meu este de 15 cm... este normal? big grin
Va rog daca sa poate raspunsuri serioase

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mai baietel, tu ce crezi? Ca prezervativele sunt pe marimi?! Am trait sa o vad si pe-asta. Te duci la farmacie/magazin si ceri prezervativ marimea (XXX)L.Si ca sa-ti raspund si la a II-a intrebare, ar trebui sa iti faci griji ca habar n-ai despre sex, si metodele de contraceptie, nu de marimea penisului tau!

pa, pa.

| Hmmmm a răspuns:

Daca ai fi informat asa cum trebuie ai stii ca se numesc prezervative nu preservative.asta ma face sa ma intreb daca esti informat asa cum trebuie. daca nu esti si daca mai ai vreo nelamurire nu fa nimic atat timp cat nu stii sigur ce faci si care sunt riscurile.

| clauss a răspuns:

O intamplare care m i s-a intamplat mie, ma duc la farmacie
,, vreau si eu 3 prezervative,,
ea,, de care, mai dure,,?
eu,, nu conteaza
ea,, pai avem cu arome de...,,
eu,, nu conteaza,, ma grabeam ca deja se aduna lumea
ea striga la o colega,, ce pret au prezervativele astea?, ii aratase un model
te mai intereseaza sa o intrebi si marimea, probabil se face 2 cozi in spatele tau

| unione a răspuns:

Ia-ti orice prezervativ. Recomand Durex performa.
Marimea este peste medie, deci n-ai de ce sa-ti faci griji.
oricum, la prezervative lungimea e aceeasi, daca exista talii, sunt la grosime

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Prezervativele durex, cele mai bunewinking

| anonnim7 explică:

Izabella03 am gresit stiu cum se numescwinking