| Monstrul a întrebat:

Imi recomandati ceva prezervative mai micute va rog? Vreau sa-mi incep viata sexuala si marimea nu ma prea ajuta nici "durata".

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ai cu cine dar nu ai cu ce rolling on the floor

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Buna asta, dar dupa ce va vedea... sa vezi ca n-o sa mai aiba cu cine laughing rolling on the floor

| DeathIncarnate a răspuns:

Ba decat sa cauti asa ceva(ca nu prea gasesti=esti o raritate)mai bine mergi la doctor de schimbare de sex si se rezolva tot(daca stii cum zic)

| GoBackInFuture a răspuns:

Prezervative mai micute. Du-te ba la o farmacie sau la un magazin, ia o cutie si vezi ce marima e. Apropo, ador ironia dintre username si ce ai tu in pantaloni laughing

| meatloaf a răspuns:

Durex Performa.Te ajuta sa nu mai ejaculezi asa repede! Sunt foarte bune!

| MrLove6969 a răspuns:

Se vede la lupa? sau la microscop?