| danutz547 a întrebat:

Salut,am si eu nevoie de cineva care stie sa lucreze pe linux. Urgent va rog! Lasati-mi un id sau ceva.Va rog cat mai repede daca se poate, am nevoie.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai zi ce ai nevoie

| danutz547 explică (pentru suntserios):

Am nevoie de cineva care sa stie sa sparga parole yahoo am eu o treaba cu cineva dar nu conteaza pentru ce si de ce daca stii te rog lasa un id de mess ceva

| suntserios a răspuns (pentru danutz547):

Aha, eu credeam ca vrei lucruri serioase nu SF -uri cu spart parole la messenger.

| danutz547 explică (pentru suntserios):

Sf-uri oh go on stii sa faci un hack ceva? pai eu de asta am nevoie nu de nimicuri dintr-astea am un prieten cu 10 ani de informatica si mi-a zis ca se poate afla pass de yahoo doar pe linux dar totusi lasa un id sa putem vorbi

| Rockerul23 a răspuns (pentru danutz547):

Poate doar prin keylog happy
Te asigur ca nu o sa spargi tu baza de date Yahoo.

| suntserios a răspuns (pentru danutz547):

Pai si de ce nu iti afla el parola aia daca e asa de tare?
Tu crezi ca securitatea de la yahoo e o chestie asa de doi lei si le sparge orice bazele de date?

| danutz547 explică (pentru suntserios):

Macar lasa un id sa vbim vreau sa imi faci un hack daca poti normal