| DoarIntrebare a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de un sfat. Am 14 ani ( aproape 15 ) si imi creste par la gat, pe piept etc.( Vizibil dar nu tare ) Ce sa fac? AM fost cu prietenii si am vazut ca nici unul inca nu are ca la mine.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E perfect normal, tu ești ok, ei se dezvolta mai greu

| DoarIntrebare explică (pentru anonim_4396):

Nu ar trebui sa ma rad? Apropo cu ce as putea sa na rad sau ce sa fac barba si la gat ca sa nu creasca asa de repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarIntrebare):

Pai ai barbă în adevăratul sens ai cuvântului sau câteva fire? Eu am avut câteva fire și le-am luat cu penseta. Dacă ai deja barbă normala cu bigul ai putea dar ii zici tatălui tău sa te ajute ca sigur dacă nu ai mai folosit o sa te tai sau ceva.