| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetelor! Voi cu ce va dati jos ``mustata``? laughing La mine este puf si nu se observa prea tare dar parca ma streseaza pe minelaughing Dar as dori sa nu creasca firul mai gros si mai vizibil... unii spun ca daca o dau jos va deveni mai vizibila, altii spun ca va creste la fel thinking Nu mai stiu ce sa cred I don't want to see. Voi ce ma sfatuiti? happykisskissbatting eyelashes puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Nu am mustata...norocul meu!
nu am nici par pe maini... unele fete au padure worried mai rau ca barbatii!
deci nu ti-o da jos!
ca devine vizibila... iar daca ti-o ai jos(puful. 8-)) sa nu folosesti o lama...ca se va face ca la gura unui baiatwinking

| Sofia07 a răspuns:

Daca nu te faci cu ce trebuie va creste mai vizibila. Cred ca ceara sau benzile sunt cele mai indicate, dar pentru inceput ar fi bine sa mergi la un salon, apoi te faci singura acasa.