| DyDy0503 a întrebat:

Hey am si eu nevoie de un raspuns repede ...deci am vorbit cu prietenul meu ca am auzit de la niste prieteni foarte mult ca el e suparat pe mine si cand l-am intrebat vorbea la misto si nah ne-am certat pic si l-am intrebat daca are incredere in mine si mi-a spus :auzi ramai tu cu prietenii tai si gata si eu i-am sp bine daca asta vrei si nah ma doare tare ca ne legau aproape 7 luni crying si pe el il doare mai mult si tot nu vrea sa vorbeasca cu mine si eu nu stiu ce sa ii spun si chiar in seara de mos nicolae si i-am mai loat si cadou si urma sa il dau, iar acum...
Nu stiu ce sa ma fac, chiar il iubesc, iar el acum vrea sa se mute la tatal lui in alt oras de tot... plss ajutati-ma cu un sfat crying

Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Du-te la el si dai cadoul si spune-i ca daca asa considera ca e mai bine pentru amandoi, desi tu nu crezi asta, acel lucru sa fie ultimul pe care il va avea de la tine si ia-l un pic cu dramatisme (iar cu niste lacrimi ai rezolvat totul daca este baiat sensibil caruia ii pasa de cei din jur)

| DyDy0503 explică (pentru catalinalina):

Multumesc foarte mult pentru sfat :*

| catalinalina a răspuns (pentru DyDy0503):

Nici o problema