| dreamcase a întrebat:

Salut am si eu o intrebare:am o pisica de rasa cu blana mai mare..nu stiu exact ce rasa e, are 1 an si azi miam luat o pisica(pui) siameza de cateva luni..cind leam apropiat cel mare a inceput sa haraie la el si au inceput sa se scuipe sau cum se zice. ajutatima cum sai impac? FUNDA!

1 răspuns:
| larascumpik a răspuns:

Daca doua pisici se urasc nu ai cum sa le impaci. Dar iti dau un sfat ca sa nu se urasca si mai mult trateazale pe amandoua la fel. Funda?