| anonim_4396 a întrebat:

Salut happy
am si eu o intrebare.
cum sa arat de alta nationalitate?
adica [,] cum sa ma machiez ca sa arat de alta nationalitate?
adica de exemplu : turcoaica, unguroaica[sunt un sfert],asiatica rolling on the floor
stiu ca este o intrebare mai stupida, dar ma cam "seaca" de ceva vreme rolling on the floor.

2 răspunsuri:
| JajaAliensHere a răspuns:

Eu sunt jumate turcoaica, dar chiar n-am idee ce sfat sa-ti dau... Cred ca totul tine de cultura, accentul si mentalitatea respectivei nationalitati.

| Smile2BHappy a răspuns:

Ai putea decat daca iti faci operatii estetice, deoarece fiecare nationalitate are trasaturi specifice.
Daca vrei poti sa te machezi ca o gheisa, trebuie sa :
Iti acoperi parul
Aplici fond de ten alb
Creeaza un contur de forma literei W, pe ceafa
Aplici fardul de obraz, cu roz
Conturezii ochii si sprancenele cu rosu
Contureaza ochii cu negru
Contureaza arcuit buzele, mai mici
Pune peruca si ornamentele de par.