| Narcysa a întrebat:

Vreau sa imi raspundeti rapid*_*! La ora 3 merg cu niste colegi la patinoar si vreau sa fiu stralucitoare! Stiu ca suna ciudat dar as vrea sa stiu cum sa arat bine si sa fiu super fara sa ma machiez... ce as putea sa fac sa ies in evidenta(adica sa fiu invidiata de prietenele mele, intr-un fel)Stiu ca e o intrebare cam stupida dar va rog sa imi raspundeti.Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Trebuie sa fii TU! Sa fii cat mai naturala.Arunca o privire prin garderoba ta si vezi ce ai mai sexy, dar in acelasi timp si elegant si decent, probeaza cateva hainutze si ia o hotarare finala.Si machiaza-te si putin si poate da-te si cu un plic de fond de ten.hee hee
Bafta! :*

3 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Niste cercei frumosi :*

| StiCS a răspuns:

Niste blungi, o bluza blue, o geaca mov cu alb, ugg's negri, o esarfa mov-alb si caciula blue!

Uite : http://img.envy.ro/myset/img/s/9987/640.jpg

| ancapetruta2906 a răspuns:

sa iti pui parul [prins in coada. si sa iti pui o geaca rosie daca esti bruneta, iar daca blonda sa iti pui o geaCA albastra:*