| koko909090 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu incadrarile directe in penitenciar, daca iau psihologicul si pic la proba scrisa din legi, este valabil (psihologicul) pentru admiterea din toamna pentru Tg Ocna?!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Psihologicul este valabil doar 30 zile. Il poti folosi doar in acele 30 zile si asta daca-l recuperezi de la dosar. De obicei nu-l dau, el fiind eliberat pentru acel examen doar.

1 răspuns:
| koko909090 explică:

Ideea este ca acum imi doresc sa particip la admiterea din toamna, imi pot retrage dosarul depus acum? Stii ceva cum pot proceda? Multumesc anticipat!